۱۳ روستای نایین از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند

به گزارش خبرنگار مهر، حسین اکبریان شامگاه یکشنبه در دیدار با سردار استکی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سیدالشهدا (ع) با اشاره به پیشرفت پروژه جهاد آبرسانی در دهستان‌های کوهستان و بهارستان شهرستان نائین که با همکاری قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی (ع) در حال پیشرفت است، اظهار داشت: این پروژه با پیشرفت ۶۵ درصدی در حال اجرا است.

وی افزود: در این پروژه تا کنون ۶۰ کیلومتر خطوط انتقال آب اجرا شده و سه باب مخزن ذخیره آب با حجم ۲۵۰۰ متر مکعب با پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصد و پنج باب مخزن دیگر نیز در مرحله احداث قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خاطر نشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا یک ماه آینده ۱۳ روستای این مجتمع به آب شرب پایدار متصل شوند.

نظر خود را بنویسید

اخبار مشابه

آب سبزیجات و نوشیدنی‌های سالم نیز خواص ضدالتهابی دارند و به عنوان منبع خوبی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها شناخته می‌شوند. نوشیدن به اندازه مایعات از نیاز‌های اساسی بدن محسوب می‌شود. نوشیدنی های سالم آب آب تصفیه شده بدون شک بهترین نوشیدنی طبیعی در جهان است. آب غنی شده با اکسیژن، آب معدنی و […]

قهوه سبز همان دانه‌های قهوه معمولی هستند که فقط بوداده نشده‌اند و کاملاً خام باقی ‌مانده‌اند. مطالعات نشان می‌دهد که برشته نکردن این دانه باعث حفظ برخی مواد شیمیایی سالم و طبیعی موجود در آن خواهد شد. به همین دلیل قهوه سبز به‌عنوان یک مکمل برای کاهش وزن محبوب و مشهور شده است. شما می‌توانید […]